Zawodnik z Pałacu Młodzieży Tarnów mistrzem Polski w judo!

0
Zawodnik z Pałacu Młodzieży Tarnów mistrzem Polski w judo!
Fot. facebook.com / Judo Tarnów
REKLAMA

Dawid Wojna został zwycięzcą turnieju rozgrywanego w ramach Mistrzostw Polski do lat 16 w judo. 

Dawid Wojna podczas zawodów rozgrywanych w Warszawie występował jako zawodnik z Pałacu Młodzieży Tarnów. Wystąpił on w rywalizacji do 55 kilogramów.

Zmagania odbywały się w systemie pucharowym. Wojna wygrywał więc w czterech pojedynkach – 1/16 finału, w ćwierćfinale, półfinale i finale. W walce finałowej pokonanym przez zawodnika z tarnowskiego zespołu został Mateusz Straszak (AZS AWF Katowice). – Wygrywa swoją kategorię wagową w najlepszym stylu. Wszystkie pojedynki kończy przed regulaminowym czasem – napisano na profilu społecznościowym Judo Tarnów.

REKLAMA (2)

Na tych samych zawodów w gronie medalistek znalazła się reprezentantka MOSiR-u Tuchów – Kornelia Ciszek. Zawodniczce z Tuchowa przyszło rywalizować w kategorii do 70 kilogramów. Ciszek wygrała w walkach decydujących o awansie do finału – z Zuzanną Kruszewską i Mileną Perełka. W finale uległa ona jednak zawodniczce z Kejza Team Rybnik.

REKLAMA (3)

Sukcesem zakończył się też udział zawodnika Błękitnych-MPEC Tarnów – Antoniego Białeckiego. Podczas czempionatu rywalizował on w kategorii do 90 kilogramów. Białecki nie poradził sobie w walce rozgrywanej w ramach 1/16 finału. Pozostał on jednak w grze o brązowy medal. Zawodnik z tarnowskiego zespołu wygrywał bowiem w swoich walkach repasażowych. W walce o brąz pokonanym przez Białeckiego został natomiast Filip Opaliński (Rei Świdnik). Z rywalizacji o złoto wyeliminował go późniejszy zwycięzca – Konrad Goliński (Ippon Tychy).

Wyniki z zawodów dostępne są TUTAJ.

Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze